Estonian Everyday Uncategorized

Ma naersin liiga vara ehk meestemoest veel.

Kuna ma olen sündinud aastal 1981, siis ega ma 1970 (meeste)moodi õnneks mäletada ei saa, aga täna sattusin ma mingile lehele, kus 1970-aastate moe parimad palad olid välja toodud. Selle kõrval tundub 2016 aasta mood täitsa okei. Ja ma tean, et moel on kombeks ringiga tagasi tulla, aga ma natukene palvetan nüüd vaikselt, et see moood nii pea tagasi ei tuleks. Või?


Ja lõpetuseks väikene moesoovitus pühapäeva meie maja moegurult. Ooo ei, see ei ole mina. Tundub, et ma naersin selle meeste põlvikumoe üle liiga vara.


(Kahjuks ei lubanud ta tervet pilti panna, aga see oli nagu 2016. aasta Vogue’ist. Triibulised põlvikud, bokserid ja triibuline kampsun. Ma ei vaadanud, kas ta välja minnes ka mingid pikad püksid peale pani;)

Advertisements

About Eveliis

I still don't know if things fit together, or if everything will be all right in the end. But I believe that something means something. I believe in cleansing the soul through fun and games. I also believe in love. And I have several good friends, and just one bad one.

5 comments on “Ma naersin liiga vara ehk meestemoest veel.

  1. Ma ei tea, ma neid riideid üldse ei pannud tähele 😀 vaata parem, millised mehed seal riiete sees on, võrreldes tänapäevaste hernekeppide või lödipükstega.

    Liked by 1 person

  2. Noh..habemed on juba tagasi.. kaugel need vuntsidki on. 😀

    Like

  3. Hm, need sinine ja oranž vest ei olegi nii õudsed, kergelt kääbikulikud teised. Muidu on jah … hea poegi ähvardada, et kui te hästi ei käitu, siis emme õmbleb teile sellised riided. (õnneks ma vihkan õmblemist, aga lapsed ei tea seda, kui väga vihkan)

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: