17 eurot? Palju või vähe?

Nagu ma rääkisin käisin ma Idale villakombet otsides ka paar second hand poodi läbi. Ma olen oma garderoobi nii tühjaks teinud (ja antidepressantide tarbimisel peab jälgima kehakaalu, kahjuks need kipuvad kaalu tõstma), et ega mul suurt midagi enam selga panna polegi. Kui siia lisada veel killuke naiselikku edevust, et ikka tahaks ju aegajalt midagi uut, siis tulemuseks ongi see, et ma “laristasin” ära 15 eurot, aga mu kapis on mõned uued asjad, mida omavahel ja olemasolevatega kombineerida, nii et laias laastus sain ma endale päris mitu uut rõivakomplekti.

img_5264
Teksakleit: 3 eurot. Vabalt saab kanda ka pükste peal pikema pluusina.

img_5268

 

Mulle sellised teksakitlid meeldivad. Need on praktilised ja sobivad igal aastaajal kanda. Sellel konkreetsel oleks võinud veel pikad varrukad ka olla, siis oleks täiega rahul.

IMG_5279.JPG
Hall kampsun: 3 eurot.
IMG_5274.JPG
Must seelik: 3 eurot
IMG_5281.JPG
Linane seelik: 3 eurot, topp ja nahast käekott varasemad second hand leiud, mõlemad 1 eur
IMG_5283.JPG
Saapad: kolm eurot

IMG_5292.JPG

Ma ei teagi nüüd, saab seda siis laristamiseks või raha kokku hoidmiseks nimetada, kuid mina kutsun küll kõiki üles taaskasutusele. Taaskasutusel on ikka päris palju plusse kiirmoe ees. Omanäolisus ja väiksem ökoloogiline jalajälg vaid kaks neist;)

11 Comments Add yours

  1. estonianwithabackpack says:

   That’s right baby👍👍👍

   Like

 1. reet says:

  Mina leidsin kolmapäeval Humanast kolme! euroga täiesti uue lastekampsuni, mis oli nii ilus ja nii villane, et ei saanud kuidagi poodi jätta. Uuena ostes oleks see maksnud nii umbes 40 eurot. Taaskasutus on tore.

  Liked by 1 person

  1. estonianwithabackpack says:

   Taaskasutus on tõesti tore

   Like

 2. Janša says:

  Vau, need saapad!

  Like

  1. estonianwithabackpack says:

   Saapad on tuusad, eksju

   Liked by 1 person

 3. Kadi says:

  Oh,taaskasutus ruulib ikka sajaga! Minu “kullafondi” leide troonib raudselt Mulberry originaalkott Läti sekkarist,aga see pole kindlasti ainus väärt taaskasutus-ost meie majas/peres.Ma olen sinu jutuga igati nõus. Ajaga muutuvadki tarbimisharjumused ( vanus,laste sünd mõjutavad ka kindlasti),aga see ei tähenda,et ma kvaliteetseid asju ei ihaldaks (a’la pole nii rikas,et odavat…). Täna aga võitsin ”Elmar”is iPhone 7-e ja no on hea meel ikka küll.

  Like

  1. estonianwithabackpack says:

   Ega mina samuti mõtlen ja unistan ikka erinevatest luksusasjadest, kuid ilmselt vanusega ongi tulnud see, et ma ei arva, et see kõige olulisem on. Uuest iphonest, Mulberry kotist jms ei ütleks ma kuidagi ära:)

   Like

   1. Kadi says:

    Ma tegelikult ei jäta seda telefoni endale,vaid loovutan selle kerge südamega oma vanamehele.Kellegile kallile rõõmu valmistada on nii neetult hea tunne! No ja ta on selline,et ennast sätib alati tahaplaanile,mõeldes ennekõike lastele ja mulle. Sinu tegemistest ja arengutest on aga lausa lust ja inspireeriv lugeda.

    Liked by 1 person

   2. estonianwithabackpack says:

    Sa oled alati nii armas, Kadi. Ja kui sa vaid teaksid kui palju sa oled mulle erinevatel hetkedel tuge pakkunud. Veider mõelda ju, sest me pole isegi kohtunud;)

    Like

 4. Sattusin kogemata seda vana postitust lugema ja pean ütlema, et prillid ja lokid sobivad sulle ülimalt hästi. Supercool 🙂

  Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.