R

See on nüüd üks nendest postitustest, et mu laps on geenius*, aga täiesti ootamatult on Idale tekkinud “R”-täht ja see on nii naljakas, kuidas ta seda igas sõnas nüüd rrrrrrõhutab.

“Issi, ma pean rrrrratta, kaasa võtma lasteaeda!”

“Egerrrrrt, tule rrrrrrrrongi peale!!

Ta paneb r-tähe isegi sõnadesse, kus r-i ei ole. “Mõtreme, mis me nüüd selga paneme,” nuputas ta näiteks eile oma kapi ees rrrriiideid valides.

Nats teemast kõrvale, aga te ei kujuta ette kui keeruline on seda last saada selga panema neid riideid, mida mina tahaks, et ta kannaks. Ta lihtsalt otsustab ise. Näiteks täna pani ta lasteaeda selga kleidi, mis tegelikult on natuke väike juba.

*Tegelikult ma muidugi absoluutselt ei tea, kuna lapsed r-tähte ütlema hakkavad ja võib olla on Ida hoopiski sada valgusaastat teistest lastest maas, lihtsalt kõik uued asjad, mida OMA laps teeb, tunduvad nii suured saavutused.

 

7 thoughts on “R

  1. Lihtsalt pean mainima, et Ida on hästi armas laps 🙂 Ei jõua ära oodata, millal Roosi sama vanaks saab. Mina ise hakkasin r-i ütlema alles viieaastaselt ja mu vanemad olid selleks ajaks juba täielikus paanikas 🙂

    Like

  2. Tublilt vara tõesti tuli see R täht!! PS. Ma ootan et mõni Mallu jünger peale lendaks ja lärmama hakkaks et mis sul viga on et just sellel päeval kui Ebajumal kirjutab oma lapse kõnepuudest, kirjutad sina et sinu laps oskab R tähte öelda ja pikki lauseid koostada 😂

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.