Mõtted

Kaeladildo

Eile juuksuris käies sirvisin ma erinevaid naisteajakirju, just nimelt sirvisin, sest no suurem osa neist ei kannatanud mingit lugemist. Kroonikad ja Buduaarid. Vanasti ma ikka lugesin neid, kunagi ennevanasti mul isegi käis Kroonika, aga no nüüd lihtsalt ei suutnud lugeda. Lasin silmadega üle ja avastasin, et mind absoluutselt ei huvita, kus või kellega mõni eestimaine kuulus elab.

Sirvisin Buduaari ja jõudsin ilu-uudisteni. Uus kaelaehe. Kaelavibraator! “Teised vaatavad, et kaunis kaelaehe, aga vaid sina tead, mida sellega teha saab” või midagi sarnast oli reklaamlause juures. Ei, ei olnud Tanel Veenre kunst, vaid päris reaalne hõbedane dildo keti otsas. Okei, ütleme, et ostad selle “kaelaehte” ja paned kaela,  aga kuidas või miks seda kasutatuna endale kaela riputada? Mis järgmiseks välja mõeldakse?

Advertisements

About Eveliis

I still don't know if things fit together, or if everything will be all right in the end. But I believe that something means something. I believe in cleansing the soul through fun and games. I also believe in love. And I have several good friends, and just one bad one.

0 comments on “Kaeladildo

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: