HIPY PAPY BTHETHDTH THUTHDA BTHUTHDY

So Owl wrote…and this is what he wrote:HIPY PAPY BTHETHDTH THUTHDA BTHUTHDYPooh looked on admiringly.”I’m just saying ‘A Happy Birthday’,” said Owl carelessly.”It’s a nice long one,” said Pooh, very much impressed by it.

Laste sünnipäevad on tegelikult toredad. Ei, ilma naljata, mulle tegelikult meeldib see lärm ja kilked ja ehedad emotsioonid, kus naer vahetub nutuga sekunditega ja kõige lihtsamatel põhjustel. Mulle meeldis sel aastal vaadata Ida emotsioone kui külalised tulid, mulle meeldis näha, kuidas ta reageeris sünnipäevale hoopis teisiti kui veel aasta aega tagasi, olles sel aastal juba nagu päris suur laps, mulle meeldis, et Ida lastaeaia kaaslased on nii vahvad ja nende emad on nii vahvad  Ja üle kõige  meeldib mulle,  et sünnipäevad on põhjus kohutada inimestega, kellega kohtumiseks muidu nagu aega pole.

2S8A9139.JPG2S8A9182.JPG2S8A9209.JPG2S8A9214.JPG2S8A9225.JPG2S8A94352S8A94482S8A95002S8A95012S8A9450.JPG2S8A95142S8A95172S8A95192S8A95232S8A9539.JPG2S8A9569.JPG

Aga sünnipäevade puhul on muidugi eraldi tore hetk ka see kui hakkad koristama, hakkab tekkima vaikus ja lõpuks on sünnipäev läbi. Täielik vaikus. Või peaaegu. Ainsad küsimused on “kuna me koju jõuame, ma tahan kingitused lahti teha” ja “kuna külalised uuesti tulevad”.

Fotode eest teeme kniks ja kraaps Meelisele. Kui ta ei oleks fotosid teinud, siis minul ei oleks olnud jaksu lastel järel joosta ja neid pildile püüda. Aga mälestused ja meenutused on nii toredad:)

 

 

4 Comments Add yours

 1. enesekaevur says:

  Kuna mul endal lapsi veel pole, siid ma võin küll öelda, et Ida on vist reaalselt kõige ilusam laps. No nii numpar.

  Like

  1. Awwww😘😍 ma olen muidugi nõus, aga peale seda kui ma emaks sain, olen ma näinud niiii palju nunnusid lapsi. Varem ma seda ei näinud🙄😬 sest no polnud endal lapsi ja ma polnud väga laste inimene

   Like

 2. Lt says:

  See koht näeb nii ülivinge välja! Peaks või isegi oma sünnipäeva seal. Jah, ma oled 28 😀 see selleks.
  Kuidas ise kohavalikuga rahule jäid?

  Like

  1. Kohavalik oli jackpot 😍 VÄGA RAHULE jäin ja soovitan

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.