Elu kohvrite otsas

Mul on eelmisest reedest saati kohver lahti pakkimata. Seisab kööginurgas.Kui aus olla, siis ega ma ei näinudki erilist põhjust seda lahti pakkida. Viskasin vaid mõned mustad riided pesumasinasse ja jätsin kohvrisse need, mis niikuinii juba sel pühapäeval minuga uuesti kaasa tulevad. Me lähme homme uuesti laeva.

Kõige pealt läheme me Rootsi. Ida jääb nädalaks vanaema juurde. Mina lähen paariks päevaks Norra, siis teen väikese kõrvalepõike Taani ja nädalavahetusel saame emmega Rootsis kokku uuesti. Mina võtan Ida ja läheme tagasi Norra. Nädalaks. Et siis enne jõule tagasi koju tulla. Me oleme kodust ära kaks nädalat.

Me elame praktiliselt kohvrite otsas. Minult on palju küsitud, kas see ära ei tüüta või kuidas ma viitsin. No ilmselt ei tüüta, sest muidu ma ei teeks seda. Ilmselt on see elustiil. Ma olen püüdnud nö paikne olla. Muutun närviliseks ja pahuraks. Ma pean saama liikuda. Ma ei ütle, et rutiin on paha, mingil määral on rutiin vajalik, aga mulle ei meeldi rutiin. Vähemalt kogu aeg.

Elu kohvrite otsas on minu teetassike. Tundub, et õnneks sobib selline elustiil meile kõigile.

2 Comments Add yours

 1. Täpselt , igale ühele oma!
  Mul õde samasugune oma lastega- muudkui rändab ja reisib. Lapsed nagu suurt ei oska arvata sellest, sest nende jaoks on see normaalsus, kuna on nende elus koguaeg nii olnud.
  Kes ütleb mis on normaalsus ja mis mitte? !
  Mina ise pigem seda tüüpi, kes koguaeg rännata ja sõita ei viitsiks. Mul on vaja end koguda alati peale mingit käiku – vaja kodus omaette energiat laadida ja kui koguaeg rändama peaks , siis ei jõuaks end enam koguda/laadida …

  Like

  1. Eveliis says:

   Eks ta nii on jah, et mis ühele normaalne, see teisele hullumeelsus. Mulle täiega meeldib. Tõsi, mõnikord tuleb tüdimus ka peale ja enam ei viitsi, nt 10 aastat tagasi kui mulle tundus, et ma vaid lennujaamades elangi, siis sai kopp ette. Tegin paari aastase pausi. Ja rohkem ei suutnud paikne olla. Ajudele hakkas;)

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.