Sest ma olen Kukk!

Sõbranna saatis mulle lugemiseks Kuke aastal sündinud inimese iseloomustuse. Ma hakkasin ausalt kõva häälega naerma, sest noh tundub, et ma olen by default üsna kehva iseloomuga, nii et mis te tahate siis must saada. Jagan teiega ka parimaid palasid. Uudisena ei tulnud mulle ükski asi, nagu oleksin ise ja endast kirjutanud, ilmselt ei tule uudisena ka perekoolile, sest nemad on mind ammu niimoodi süvaanalüüsinud, aga mõnusat lugemist ja (minu) äratundmisrõõmu.

Metallkuked on väga, väga paindumatud ja nendel on oma isiksus, mida keegi teine ei suuda naljalt muuta. Metallkukega tuleb teistel inimestel väga ettevaatlik olla, kui sa teda solvad võib ta väga külm ja ebaviisakas olla. 

Metallkuked kõlavad teiste inimeste jaoks kohati ülbelt ja jätavad endalegi teadmata teistele mulje, et on kurjad. Seega võib metallkukk kuulda tihti lauset: “Alguses ma arvasin, et sa oled selline kuri või üle, kuid kui ma sind tundma hakkasin, siis sa ei olegi selline.” (KUI mul oleks euro, isegi mitte euro vaid mõni sent iga korra kohta kui ma seda lauset kuulnud olen, siis ma oleks ausalt miljonär.)

Kuke aastal sündinud on suhteliselt energilised ja elujõulised, mis on väga hea omadus. Küll aga, kui sa lähed Kukega riidu, muutub kogu see energia, mis tema sees on, tapvalt tuliseks. Kukk suudab nii tuliseks minna riiu käigus, kus ta kasutab kõiki oma sõjakaid oskusi. Kukega riius ei soovita olla, nad on valjud ja lärmakad. Seega hoia Kukega head suhet, et teda mitte ärritada. Sa võid pisiasja pärast teda nii välja vihastada, et ei oskagi teda lõpuks maapeale tuua. (Küsige mu õelt ja emalt või Marekilt!)

Vot selline inimene olen ma. Pretty bad. Okei, ei olnud ainult halba. Tööd armastan ja perekonda (kõige rohkem perekonna ligi hoidev Kukk on Kalad), korda ja multifunktsionaalsust. Aga noh…ikkagi (riiu)Kukk ka täiega. Enesekeskne ka. Kes tahab mind rohkem tunda vüi on ise Kukk ja tahab teada, kas läheb pihta, siis siit saate rohkem lugeda.

Kes veel riiuKukk on? Kas te üldse usute neid horoskoope? Lähevad teie omad täppi?

 

5 Comments Add yours

 1. MK says:

  Eks tulevik näitab, aprillis sündis tulekukest jäärapoiss 😀 Aga ise olen tähtjujult neitsi(hobuse aasta) ja nii mõnigi asi klapub, kõige paremini vist see, et kui mind ümbritseb kord, on mul ka hea olla.

  Like

 2. Katy says:

  Ahh, ma ka Kukk – metallkukk ja Jäär 😀 paljuski täppi ka. Olen aru saanud, et võti heaks läbisaamiseks minu puhul on see, kui mul on inimese suhtes austus – ehk siis kui ma saan selg sirge lati alt läbi minna, sest teine on niipalju lihtsalt üle (tasakaalukam, targem, soojem, austavam, paindlikum, nutikam midaiganes kõik kokku), ma võin lati all kasvõi hüpata, aga ta on nii kõrgemal, et pole mingit ohtu pea ära lüüa! Oi, see on mõnus tunne, kui leiad sellise! Niipea kui tunnen, et pean natuke ennast madalamaks laskma või löön pea ära – oi seda kisa ja jalgealla trampimist, mis siis järgneb 😀 Ainus selline “kõrge latt” tähemärkidest on seni vaid üks Kaljukits olnud – temaga olen kui pehme tibupoeg ja talleke kokku ( ja ise jumala õnnelik seejures) jumal tänatud on leitud keegi, kes on üle minust ja keda saan 100% usaldada rohkem kui ennast 🙂

  Like

  1. Eveliis says:

   Jaa, mul on sama, et ma pean inimest austama😌

   Like

 3. Kaja says:

  Ma ei usu üldse seda tähtkujude ja horoskoobi teemat. Alati pööritan mõttes silmi, kui keegi hakkab rääkima a’la “see on ju tüüpiline Neitsi” või “täitsa Kaalud, noh” 🙂

  Like

  1. Eveliis says:

   Mina kusjuures ikka täitsa usun, sest nii palju läheb täppi ju, aga seda sobivuste asja ma näiteks ei usu, ma ei teagi, miks

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.