Teate, mis on veider?

Ja ilmselt paljudele ka uskumatu. On asju, mis mulle meeldivad. Nagu päriselt meeldivad. See postitus saab oleme üks suvaline kombinatsioon ASJADEST, mis mulle viimasel ajal meie kodus meeldivad.

Mäletate neid kulbialuseid, mis ma Maximast serveerimisaluste pähe ostsin? Ei tulnud ma selle pealegi, et need oleks võinud olla midagi muud kui selliste suupistete serveerimiseks mõeldud alused. Just sellise kasutusotstarbega ma kohe neid ette kujutasin kui neid poes nägin. 90 senti/tükk

IMG_4814

Uuskasutuskeskus on üks selline kihvt koht, kust ma lõpuks ometi leidsin muude asjade hulgas ka (hallikas-pruunika träpsulise) võitoosi. Meil oli vanasti kodus kogu see serviis. Lapsena see mulle ei meeldinud, absoluuuuuutselt. Nüüd mõtlen, et kogu serviis oleks ikka ülikhuul.  Aga vöhemalt on mul võitoos. Hästi kulutatud kaks eurot. Ja viieurone retrolaud on üks mu lemmikleide üldse.

IMG_4824

Kiiks ja Knihv poest olen ma kirjutanud. See keerulise nimega pood on minu vaieldamatu lemmikpood Tartus. Kohe kui netipoes või Facebookis nägin selle kollase mehikese teesõela, olin ma müüdud. Vat ei mäleta enam hinda, aga no pagan üle paari euro küll ei maksnud. Olete nõus, et see on üks ägedamaid teesõelu, mida te näinud olete?

IMG_4827

Ma tean, et see kõlab ilmselt eriti veidralt, et üks viimase asju on üks nö tavaline lusikas, aga sain paar aastat tagasi Rõngu Mahlalt imearmsa kinkekarbi, kahjuks pidin selle lennujaama jätma, sest käsipagasiga klaaspurke kaasa võtta ei tohtinud. Purgid purkideks, aga graveeringuga hõbelusikast oli kahju. Eelmise aasta lõpus sain uue lusika. Kui “Külluse” lusikaga murakamoosi suust sisse kühveldad, siis ongi konkreetselt külluse tunne suus. Mmmmmm…..murakamoooooooooooos.

IMG_4831

Hubby ja Wifey kruusid kinkis meile pulma-aastapäevaks Mareki õde. Meil on kodus Jamie Oliveri kruusikollektsioon, aga viimasel ajal on mul nendest nii kopp ees ja Hubby&Wifey sobisid meile koju nagu rusikas silmaauku. Mu jaoks on hästi oluline, et kruus oleks õige kujuga ja need on. Ärge küsige, milline see õige kuju on, ma lihtsalt tean, millisest mulle meeldib juua ja millisest mitte. Nõud ja kruusid ja lusikad ja klaasid on täielikult mu kiiks. Nõudid pole kunagi liiga palju. Ainult köögikappe on liiga vähe. See viimane on mu projekt nr 2 sel aastal. Ma tahan kööki kappe! Peab see mood siis ka nii kiiresti muutuma. Alles me kolisime siia ja tellisime kööki riiulid. Mis kümme aastat tagasi? Me pole nii vanadki, et oleks nii pikalt siin juba elada saanud;)

IMG_4835

Magda misjonipoest saadud diivanikomplekt, mis võrreldes vana lebodiivaniga ei ole ehk sama mugav, aga mulle nii meeldib see samet ja roheline värv. Ideaalis tahtsin ma muidugi veidi teist värvi diivanit, aga see komplekt läks ka hinge. Pidin ära ostma. 100 eurot hästi kulutatud.

IMG_4823.JPG

Vot. On küll asju, mis mulle meeldivad. Veider eksju? Või siis mitte, sest need on ju mu enda asjad enda kodus enda valitud. Enesekeskne nagu ma olen, siis polegi nii üllatav:S

 

9 Comments Add yours

 1. Eints says:

  Kuidas täpselt saab asi maksta 0,9 senti?! Isegi Maximas ei ole asjad siiski nii odavad, et alla ühe sendi maksaks.

  Teiseks, kui turvakontrollist ei saa purgiga läbi, siis hõbelusika võid sealt karbist ka eemaldada, ei pea kõike ära viskama.

  Like

  1. Eveliis says:

   Oh jummel hoidku, said ju ise ka aru, et lihtsalt viga. eksju:)
   Ja tead, see karp oli kinni, ma ei osanud arvata, et seal ka lusikas sees on.

   Like

 2. Helen says:

  Minu lapsepõlvekodus oli ka sarnane diivanilaud. Oh, kuidas ma ootasin pidusid, sest siis tõmmati see lahti suureks lauaks ja oli lihtsalt nii äge. Mikiga või lilledega õhukestesse klaasidesse tehti tarretist ja igal peol läks vähemalt üks selline klaas katki.

  Rohelise tugitooli osas nägin ükspäev instas lahedat looki’i, aga hetkel ei suuda üles leida. Igaljuhul oli roheka tugitooli seljatoele pandud valge (lamba)nahk ja lisatud vanaroosa sametine padi. Mõtlesin kohe sinu peale.

  Like

  1. Eveliis says:

   Issand otsi palun see pilt üles, ma tahaks kohe niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii näha.
   Ma hiljuti ostsin uuskasutuskeskusest need vanakooli lilledega tassid, et mõnel sünnipäeval suhkruäärega kaunistatud morsiklaasid lauale panna;)

   Like

   1. Helen says:

    isegi leidsin, otsi instagrammist https://www.instagram.com/christinashjerterom/ ja sealt mingi kolmas pilt

    Like

   2. Helen says:

    kusjuures, kui sealt vastavale blogipostitusele minna, siis on need tugitoolid hallid hoopis 🙂

    Like

 3. liia says:

  Lihtsalt infoks. Need tugitoolid ja tumbad Ikeas müügil (erinevaid värve, tumerohelised ka 😊). Ja minu arust väga mugavad istumiseks koos tumbaga (ei ole komplektis st osta saab eraldi).

  Like

 4. Marta says:

  Ma pidasin ka kulbialust serveerimislusikaks, jumal tänatud, et ma polnud ainus 😀

  Liked by 1 person

  1. Eveliis says:

   Sama siin. Tundus, et kõik peale minu teadsid😁

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.