#placentactivmilano 

Peale seda kui juuksur eelmisel aastal mu juuksed ära rikkus ja mind MacGyveriks muutis, olen ma üsna õnnetu olnud ja oma soenguga absoluutselt mitte rahul olnud. Käsi südamel, ma isegi kaalusin juuksepikendusi, aga mõistus tuli õigel ajal koju ja mingi hääl hakkas peas vasardama “keskeakriis, keskeakriis” ja sinna paika see plaan jäi. Aga juuksed nagu teada ei kasva üleöö. Pigem läksid otsad muudkui katki ja takuseks ning pidin uuesti jälle lõikama juukseid, et vähegi normaalne välja näha.

Nüüd olen ma jaanuari algusest saati kasutanud uuesti Placent Activi tooteid ja ausalt, üle pika aja tunnen ma, et mu juuksed päriselt kasvavad. Loomulikult ei ole ma ligilähedalgi soovitud juuksepikkusele, aga ma näen juuste väljakasvust kui kiiresti juuksed kasvavad. Ja see on ka põhjus, miks mulle naljaga pooleks öeldult Placent Activ ei meeldi. Kaks kuud olen ma pidanud juuksurisse minema palju varem kui tavaliselt. Tavaliselt käin ma juuksuris 5-6 nädala tagant, aga nüüd ei kannata rohkem kui kolm. Vaadake ise. Need juuksed on värvitud kolm nädalat tagasi.

29389150_1684955488209655_91534553465749504_n.jpg

(Väikese kõrvalepõikena, mis mul selle pildiga meelde tuli, siis BonBon Lingeriel on uus imeilus Klaudia bodi välja tulnud – to die for. Vaadake ise! Kui ma nüüd trenni tehes oma kõhust lahti saan, siis see on kevadise garderoobi must be)

Ma tean, et inimesed on öelnud, et Placent Activ tooted muudavad juuksed kuivaks. Kui aus olla, siis minul muutusid ka juukseotsad kuivaks, aga mitte katkiseks (küsisin ekstra juuksurilt üle). Tegin toodete kasutamises väikese pausi, pesin paar korda tavalise šampooniga ja kasutasin juusteotstele juukseõli. Ei ole enam kuivad otsad, aga juuksed on täiega elujõulisemad ja ei lange enam nii palju välja. Võib olla tulebki nende kasutamises vahepeal väike paus teha?

Igatahes julgen jätkuvalt soovitada. Kui olete ampullide kasutamiseks liiga laisk, mina tegelikult olen, aga olen end sundinud neid kasutama, siis nüüd on Placent Activil olemas ka juuksekasvu vitamiinid.

29101338_2093105504254676_6435417668764827648_n

 

Kuidas #placentactivmilano tooted toimivad?

* Kahe nädala möödudes. Nahk ja juuksed on rohkem niisutatud ja elujõulisemad.
* Ühe kuu möödudes. Juuksed hakkavad kiiremini kasvama ja nende seisukord paraneb jätkuvalt.
* Kahe kuu möödudes. Juuksed kasvavad optimaalseima kiirusega. Juuksed näivad paksemad, sest karvade väljalangemine on vähenenud.
* Kolme ja enama kuu möödudes. Juuste seisukord on stabiilne ja need kasvavad tänu heale hoolitsusele jätkuvalt optimaalseima kiirusega.

 

7 Comments Add yours

 1. Kats says:

  selleks, et mitte passida tõtt juba nii kiirelt peale värvimist väljakasvanud osaga, olen viimasel poolel aastal jäänud truuks triibutamisele- saab nii 8-9 nädala tagant käia

  Like

  1. Eveliis says:

   Ma olen ka triibutamise peale mõelnud, sest ma nii laisk inimene

   Like

 2. Triin says:

  Sul on väga ilus soeng ja väga terve väljanägemisega juuksed, ma ju olen näppinud neid 😀 Lõpeta selle MacGyveri sonksi pärast põdemine, see on minevik. (Kui Sa just sama juuksuri juurde uuesti ei lähe! :D)

  Like

  1. Eveliis says:

   Ma nüüd hakkan juba üle saama MacGyverist, sama juuksuri juurde never ei lähe enam. Liiga kaua võtab välja kasvatamine aega.

   Like

 3. Nell says:

  Selge, neid tooteid ma siis ei osta. 🙂 Niigi kasvavad juuksed liiga kiirest ja pidevalt avastan, end olukorrast, kus tuka tagant välja ei näe. Linea Natura tooted teevad juuksed tugevamaks ka.

  Like

  1. Eveliis says:

   Vaeb sul, et liiga kiiresti kasvavad. Minul üldse ei kasvanud.

   Like

   1. Nell says:

    Eks igatsetakse seda, mida endal pole. Sirgejuukselised unistavad lokkidest ja lokilised pulksirgetest salkudest. Ma käiks hea meelega harvem juuksuris aga paraku on antud kiire juuksekasv (ning tugeva karvaga juus, mida kohe kuidagi soengusse ega ilusti hoidma ei saa).

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.