Everyday

Laisa lapsevanema mänguasjad

Ma ausalt ei liialda kui ma ütlen, et minus ei ole meisterdamise soolikat ja asi polegi vaid selles, et ma oleksin laisk, vaid mul ei ole lihtsalt oskusi ja kannatust. Lapsevanemana ilmselt mitte kõige paremad omadused, aga kõik ei saa ju täiuslikud  vanemad olla. Keda siis täiuslikud vanemad klatšiks eksju? Kui me mõnikord Idaga koos meisterdame, siis ausõna te ei teeks vahet, kumb on lapse ja kumb täiskasvanu tehtud. Ma olen andetu! Sugugi mitte koondise Uku liige. Edutamise kartust selles valdkonnas pole.

Aga see selleks.

Reedel jalutasin Rimis ja mõtlesin, et otsiks Idale midagi, mida ta meisterdada saaks omaette. No et laisad lapsevanemad saaks rahulikult omaette olla. Mitte et ma oleks meeleheitlikult midagi otsida proovinud, aga lihtsalt vaatasin natuke rohkem ringi, et ehk hakkab midagi silma. Mul on suht korralik mänguasjade allergia ja ega Ida minu käest liiga palju mänguasju ei saa. Idal vedas. Mulle jäi silma 10,99 euro eest diy nukuserviis. Selline, et teed ise sobiva mustri peale. Parim ost!  Ida mökerdas keskendunult VÄGA pikka aega ja lõpuks tundus see nii vahva, mida ta seal tegi, et ma ise VABATAHTLIKULT liitusin temaga. Otseloomulikult ei näinud meie nõud välja sellised nagu karbil olevad nõud, aga see polnud absoluutselt isegi eesmärk omaette. Eesmärk oli lihtne ja huvipakkuv meisterdamine lapsele. Soovitan siiralt seda komplekti.

img_5607img_5606img_5601

img_5602img_5605img_5608img_5609

Teise geniaalse mänguasja leidsime täna Selverist. Oonies õhupallide meisterdamise komplekti. Päris ausalt pean ma ütlema, et mina ei oleks neid poes osanud vaadata ega ka raatsinud osta, aga Ida oli just eelmisel õhtul mu täditütre juurest sellised mini-õhupallid kaasa saanud ning nii oskasime me riiulil selle mänguasja ära tunda. St Ida oskas ära tunda. Mina, vana koi, ei oleks ka raatsinud seda osta, aga Ida oli saanud ka taskuraha vanaisalt, nii et  tal oli vaba voli ise poest endale mänguasi valida. Nii Oonies meiega koju kaasa tuligi. Ja jällegi – üks perfektne  laisa vanema mänguasi. Ida madistas nende pallidega mitu tundi ja nii keskendunult, et VABATAHTLIKULT ronisin ma ise ka temaga koos meisterdama. Äärmiselt vahva ja leidlik mänguasi. Soovitan.

img_5856img_5877img_5859img_5894img_5884img_5883img_5895-1img_5898

img_5888

 

2 comments on “Laisa lapsevanema mänguasjad

  1. Täiega teemasse nüüd…..Sa oled hästi kena naine. Muidu ma üldse seda välise ilu või puuduse kommenteerimist ei poolda, kõik need “oo sa oled alla võtnud” või “no hea elu peal vä?” need on nii nõmedad ja inimese päris väärtusi kuidagi vähendavad. Aga kergelt avaliku elu tegelasena, saad sa nii palju seda negatiivset tagasisidet, vanuse ja välimuse kohta. Ja selle pärast tahtsin täna kirjutada just su välimise ilu kohta, et sa oled nii kena. Sinus on midagi väga naiselikku ja huvitavat. Pildid sinust on kihvtid ja pakuvad kuidagi “rohkem”.
    Hästi palju rõõmu ja naeru soovides, järgmiste nägemisteni 🙂

    Like

    • Hehh, see on vahelduseks täitsa meeldiv ja armas kommentaar. Ma ka pean ausalt ütlema,et ega ma väga ei hooli nendest “oo, sa oled nii ilus” kommentaaridest, aga sellised nagu sinu oma siin, need ikka toovad killukese päikest päeva. Aitäh Sulle!

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: