Veidralt kättemaksuhõnguline ning ülepaisutatud

Keegi ei saatnud linki. Täitsa ise igavusest läksin vaatama, mis Perekool ka teeb, mis elu seal elatakse peale Korolevi-juhtumit. Midagi huvitavat ei olnud, aga ühe ilusalongi, kus ma ka käinud, nimi jäi ette, tegin selle teema lahti ja lugesin, et Mallukas olla sellest ilusalongist halvustava teema kirjutanud. Lugesin läbi ja jäin mõtlema, et naljakas.

Kaks aastat tagasi käisin ma enne blogiauhindadele minekut sealt läbi. Ma jäin MEGArahule. Seda enam, et tegu oli suvalise salongiga, millest ma ei olnud varem midagi kuulnud ega loomulikult ka külastanud. Otsisin tolle vana postituse üles ja ma olen kirjutanud nii:

Alustame algusest. Ehk naiselikkust osast. Ma tundsin end eile hommikul nagu räbal ja mul polnud MITTE MINGIT tahtmist õhtul ka üritusele minna, peeglist vaatas mulle vastu väsinud ja kurb vana naine, ma tundsin, et ma ei viitsi end kokku võtta. AGA minu rõõmuks kloppis nii mu välimuse kui enesetunde ja -kindluse üles Chloe ilusalongi juuksur-meikar Stanislav. KUI te end halvasti tunnete ja teil on kuhugi minek, siis seadke sammud sellesse Kaubamajas asuvasse salongi. Väga väga positiivne kogemus.

blogger-image--1518905805.jpg

Ma juba kirjutasin ka, et laupäeva hommikul tundsin ma end nagu oleks tramm minust üle sõitnud ja mu enesetunne oli kergelt öeldes kurb (mida Manjana tähelepanelik silm “maski” tagant siiski märkas), kuid Stanislav Chloe ilusalongist klopsis mind üles. Ta ei teinud korda vaid minu välimust, vaid tegelikult klopsis ta üles nii palju kui võimalik oli, minu sisemuse. Minu enesetunde. Ja ilu algabki enesetundest. Kui enesetunne on hea, siis ei loe kas keegi nimetab sind koledaks, vanaks, paksuks, vaalaks, äravajunuks, maitsetuks, peletiseks.

Ja siis loen ma Malluka postitust. Tema JÄLLE hilines, ei saanud ilmselt soovitud/eeldatud/harjumuspärast STAARkohtlemist ning loomulikult kirjutab see ema Teresaks peetud inimene, et ta ei jäänud rahule. Teate, võib olla temasse suhtutigi halvasti, võib olla ei olnudki teenindus nii hea kui ta harjunud, võib olla nad olidki umbkeelsed (kusjuures ega nad jah eesti keelt vist juba tookord ei osanud, aga suheldud saime), aga mind ajab jumalast marru kui leidub kari lambaid, kes kukuvad kaasa kraaksuma ja mingit kohta vältima, halvustavalt suhtuma (ei ole see ilusalong esimene, kellele ridade vahelt ära pannakse, sest pole pakutud staarkohtlemist), sest nende iidol ütleb nii.

Üle pika aja olen ma Perekooli-käoga nõus: “Kas ei või olukord olla hoopis selline, et Mallukas on liiga harjunud sellega, et saab erinevatelt ettevõtetelt erikohtlemist? No umbes nii, et saab reklaami eesmärgil parimat teenindust, tasuta nänni jne. Kui nüüd üks salong ei pidanud tema isikut ning võimalikku blogikajastust millekski, siis said nad selle eest karistuseks “sauna”? Ma pole küünemaailmas küll spetsialist, kuid pildilt tundus tehtud töö üsna viisakas. Seega tundub mulle isiklikult see postitus ja teemakajastus veidralt kättemaksuhõnguline ning ülepaisutatud küll. Reaalselt olukorda ja suhtlust keegi teine ju ise ei näinud pealt. Arvestades hilinemise aspekti, siis võis teenindaja lihtsalt helistada ja uurida (selliseid ju küll, kes aja broneerivad, kuid kohale ei ilmu).”

Aga fännid KÕIK teavad, et seal ongi kohutav teenindus, seal tehaksegi halba tööd, omanik on kohutav ja kõik selle salongi seonduv on paha-paha, sest vaene Mallukas. Okei, las see Mallukas olla, keegi peab ju ometi siin blogimaailmas staar/influencer olema, aga püha jeesus inimesed, kasutage oma ajusid. Kui Mallukas ütleb, et pange pea ahju,siis panete kõik pea ahju?

Ja ma EI ÜTLE, et küünetehnik võib seal kehv olla, ma ei tea, ma ei ole käinud seal oma küüsi tegemas, ka on möödas minu külastusest kaks aastat, aga Malluka postitus tundub küll (JÄLLE) veidralt kättemaksuhõnguline ning ülepaisutatud. Või ei? Teen JÄLLE liiga? Olen kade?

Ei saand mitte vaiki olla.

Advertisements

56 thoughts on “Veidralt kättemaksuhõnguline ning ülepaisutatud

 1. Need kes all kommenteerivad toetuvad sedapuhku ju hulgalisele negatiivsele tagasisidele mis netis leidub, mitte ainult Mallu öeldule. Ühtlasi on näiteks Triinu sealt kunagi väga halva kogemuse saanud, et ei ole, vähemalt seekord ju päris nii, et muidu vinks vonks koht aga Mallu jäi hiljaks, sai selle eest halva kohtlemise ja siis kukkus karistama ja nüüd kõik kommentaatorid ainult selle põhjal kiidavad takka.

  Like

  1. Tead, ma muud ei ütle kui et on veider, et talle satuvad kõige kehvemini käituvamad iluteenindajad, kullerid, restoranid, ehitusfirmad, vaibapesijad, bussijuhid, taksojuhid, maeiteakesveel…Pinnu ja palgi vanasõna tead?

   Like

   1. Unustasid kodulehe haldaja kes tal naha üle kõrvade tõmbas ja lõbustuspargi töötaja kes ei olnudki nõus tähtsa blogikuninganna pärast atraktsioonidele ette nähtud turvareegleid muutma! 😀

    Liked by 1 person

 2. Mulle muidu ta täitsa meeldib…aaaaga viimasel ajal tundub tõesti nii, et “misasja, kas ta ei tea kes ma olen?”
  Eriti see ehitusfirma saaga..et miks nad nii tegid mulle…et kas nad ei tea kes ma olen???

  Like

 3. ahjaa, alles jäi ta ju restosse ka hiljaks..või noh ei ilmunudki kohale. sõitis hoopis koju, sõi rahumeeli kõhu täis ja siis alles andis teada, et ta ei jõuagi sinna..ja siis olid silmad punnis, et jeerum mis vastus talle saadeti ja muidugi resto nimi vaja ka ikka ära mainida.
  See näitab ta suhtumist teistesse.
  ..samas temale kõik lubatud
  kardan, et see saabki talle saatuslikuks varsti.

  Liked by 1 person

  1. Mul oli sellest restoranist nii kahju. A ma usun, et iga vähegi mõtlev lugeja, kes oleks ka potentsiaalne restorani külastaja, sai aru, et restoran ei teinud midagi valesti ja seepärast hukka ei mõista. Elus kehtib reegel – nii kuidas sina maailma suhtud, nii suhtub maailm sinusse. Arveatades kui pohhui ühel inimesel kõigist, ei imesta üldse, et ehitusmeestel ja muudel asjapulkadel ka temast pohhui on 😀

   Like

 4. Eveliis-kleebi paar plaastrit ja muri neid alati kui Mallukast mõtled(eks pisut kalliks läheb kuna ta Sul alatihti hambus aga ilmselt saad soodushinnaga). Ja lepi-tal läheb paremini kui Sul-tal on armastav mees, ta kirjutab unepealt ka vaimukamalt kui Sina, tuleb toime ka kolme lapsega, saab paremaid koostööpakkumisi jne-jne.

  Like

  1. Armastav mees, kes ei oska ega viitsi tööd teha ning ei suuda perele elementaarset sissetulekut kindlustada? Vaimukalt kirjutamine on veidi vale väljend, pigem suudab kirja panna kergelt sarkasmilõhnalist pläusti, mida igavlevatele koduperenaistele ette sööta? Kahe lapsega ei ole siiani hakkama saanud, aga kolmega saab kindlasti? Saab koostööpakkumisi..selle asemel, et ise reaalselt tööd grammigi rohkem teha, kui vaid tootearvustuste vorpimine tasuta (tihti ebavajaliku) nänni nimel ja kui see ei toimi, siis lihtsalt halvasti varjatud nurumise teel asju saada? Njah, siin tuleb ikka paljuga leppida 🙂 MILLE kuradi peale siin kade on olla, kuigi kõik kritiseerijad pidavat seda olema? Enne oli naljakas, aga nüüd on suur M muutunud isegi enda kohta liiga rõvedalt labaseks. Aga samas, ehk lõpuks saab see tsirkus ükskord läbi, kuna lõputult ennast lolliks teha on vist ikkagi võimatu ning suurel M-il hakkab piir vaikselt paistma 🙂

   Like

   1. Inimesed näevad asju enda mätta otsast. No näiteks oledki (mitte sina siis ekju) igavlev kodune ema või teed tööd mida vihkad, võib olla pole ka meest, siis tundub ju Malluka elu imeline. Leba diivanil ja lase teenril end ülistada. Tahaks ju ka.
    Minu elu eesmärk ei ole kunagi olnud olla blogija, st blogida selleks, et leib oleks laual. Mul on hoopis teised eesmärgid ja blogi ongi minu hobi. Ma naudin oma tööd ning naudin ka oma peret, mis sellest, et see ei ole alati 100% harmooniline ja lilleline.
    Kadeduse kaart on juba nii eilne päev, et ma isegi ei viitsi enam…

    Like

   2. Et seni kuni naine hoolitseb laste ja mehe eest, on kõik ok aga kui mees otsustab seda teha, siis ta ei oska ja viitsi tööd teha:) Tubli, ekrelane on rääkinud!

    Like

 5. Võiks mõelda,kõik inimesed pole Malluka kummardajad,miks tema kohta ei või negatiivselt sõna võtta..et tema võib halvustada jne aga kui teda halvustada siis oled kade ja mis iganes veel..kade ei ole millegi peale olla..olemas on ka enda peaga mõtlevaid inimesi,mitte teisele taganoogutajaid.

  Like

  1. No paljud naised on ka sellepärast kodused, et mugav on ja ei viitsi tööl rabada. Ja eks see ikkagi ühelt poolt on viitsimatus ja saamatus, kui mõlemad lapsed käivad lasteaias ja aega tööks nagu jaguks, aga postitustest tuleb välja, mees kaarti lugeda ja helistada ei oska ning kogu remondi- ja muud majandust korraldab, juhib ja otsustab ka täielikult Mallukas, teisalt pole rahalist tarvidust ja kolmandalt poolt naine naudibki ümmardamist nagu nii mõnigi mees. Milles siis küssa?
   Meil on üks meestuttav, kes tööl ei käi ja elab pokkerist. Ise ütleb ka, et on laisk ja eluks piisab vähesest. Tema elu on töötu ja väga mõnus. Aga suur osa eestlasi mõtleb ikka tammsaarelikult. See tähendab, et elama peab hambad ristis ja enne rahule ei jää, kui on end viie hambaga läbi halli kivi näritud.
   Seega las Mallukas ja Kardo elavad, nagu tahavad. Tehku teised järele! Minu mulje on see, et Mallukas kirjutab otse oma mõtetest, aga tema kommentaatorid pole enamuses kõige kirkamad kriidid karbis. Ta “nurub” samas halvasti varjatult mingeid hüvesid ja ei talu mitte mingisugust kriitikat. Kui panna siia juurde kohatine endast liiga hästi arvamine, võib see osutuda ohtlikuks kombinatsiooniks. Samas on tal teisi suuri plusse.
   PS. Arutame siin ILMSELT VALDAVALT kõik koos inimese üle, keda me ei tunnegi. Päris nõme.

   Like

   1. See, kuidas inimesed elavad, ei ole minu asi, kui on mugav ja nii sobib, jumala eest, miks mitte.

    Mina julgen siiski öelda, et tunnen päris hästi tegelikult. Mis sellest, et aastaid ei suhtle ega hakka uuesti suhtlema. Inimese olek ja iseloom jääb laias laastus samaks.

    Kui nüüd Mallukast veel rääkida, siis nii ongi, et ta jumaldab ümmardamist; need, kes seda ei tee on pahad, sellest ka pidev “uute sõprade” leidmine. Päris sõbrad ikka kritiseerivad ja annavad nõu ja arutavad, isegi kui see ei meeldi ja on vale, siis ka kriitika on osa sõprusest. Kui vaatan enda kriitikat tema suunas, siis jah võib olla ma oleksin pidanud oma suu kinni hoidma mõne koha peal, sest ma vaatasin asju oma mätta otsast ja andsin sellest tulenevalt nõu. See oli vale nõu, sest tema vaated ja eesmärgid ning soovid olid hoopis teised, mina ei adunud seda. Hiljem muidugi olen tema postitustest lugenud, et ta on ise ka aru saanud, et tegelikult oligi mul õigus (st ta on ise oma vead teinud ja ise näinud), aga see selleks. Erinevad inimesed ja erinevad maailmad paratamatult pidid põrkuma.
    Kui juurde pannagi need fännid, kes kommentaaride järgi tõepoolest ei ole kirkad kriidid, siis see kombo kokku ei olegi eluterve.

    Like

 6. Saa juba üle 😀 See pealkiri käib su enda kohta? Ma ei väida, et sa oled kade, aga midagi sind tema puhul nii kriibib, et järjest puid alla paned.

  Like

 7. ehh, see on tavapärane… kusagil tuleb ju aur välja lasta ja blogijal on selleks kohaks tavaliselt blogi. eks seal oli viga mõlemal pool, üks jäi hiljaks, teine ei osanud riigikeeles suhelda. iseenesest võiks eesti k ikkagi niipalju osata, et saad teenindatavast aru… aga ma käisin täna võõrkeelselt rehvivahetuse aega kinni panemas ja netikaarti ostmas ja sai ka hakkama, eks see on oma meelestatuse ja vastuvõtlikkuse küsimus, lihtsalt kas kodus on vaja end võõrkeelele lainele sättida? mina lähen ka alailma turri kui eesti k kodus räägitud ei saa. aga eks igal omad konnasilmad, millele astumine kõige valusam on. tal vist oli ehitusmeestega ka see keeleteema, nii et vanad asjad ujusid pinnale. aga eks me õpime ju kõik kogu elu ja areneme, lihtsalt tempod ja suunad on erinevad. nii et ma laseks sellised asjad ühest kõrvast sisse ja teisest välja ning kui oma sõpra või ihujuuksurit salongis ei tööta, siis ei viitsi maailma parandada… iseendagagi ja oma sisemaailmaga tegemist 😀

  Liked by 1 person

  1. Jah, sul on õigus, et blogijatel on oma auru välja laskmiseks blogi ja ilmselt see keeleteema oli juba ehitusmeestest saati sees ja nii ta läks. Ma tean omast käest, kuidas ärritab mingi väike asi, mis pole absoluutselt ärritumist väärt, aga no tundub nagu taevas kukuks alla. ja sellega olen ma loomulikult ka nõus, et tegelikult ikka võiks osata riigikeelt nii palju, et kliendiga suheldud saaks. Ma pursin vene keelt ka ja nõus, et see on meelestatuse ja vastuvõtlikkuse küsimus, aga noh samas tõesti eksju…Võiks ikka tongata küll Eestis elades eesti keelt

   Like

 8. Ja sinu sellekohane teemaalgatus ei ole kättemaksumaiguline ja ülepaisutatud? Tõesti,kuidas on täiskasvanud inimesel viitsimist sellise lapsiku ärapanemise ja “aga tema tegi ka” jamaga tegelda? Lihtsalt pea ei võta. Kui sanütled,et sa ainult hobikorras kirjutad,siis seda enam milleks on vaja sellist draamat üles kiskuda,jälle??
  Mina loen nii sind kui ka Marianni ja te olete huvitavad mõlemad,küll erinevatel põhjustel,aga sinu sellised kiuslikud teemad panevad küll kukalt kratsima. Mallu kirjutabki oma igapäeva elust (literally iga päev), miks ta siis ei või oma sitast,või heast kogemusest kirjutada? Ta sai ju isegi aru,et ta hiljaks jäi ja oli nõus ajast loobuma või siis sel juhul leppima “bad frenchiga”. Kuskilt ei lugenud välja,et ta mingit erikohtlemist ootas. Tema erinevus on lihtsalt see,et ta julgeb välja asju öelda.
  Sama oli ta ehitajatega. 100% nõus,et ta neist kirjutab,nii nagu olid. Keegi ei peaks sellise tööga leppima. Ja kui ta ütles,kuidas nad ei tea kes ma olen,siis ta nii mõtleski. Kui sa tead,kes Mallu on,siis peab ikka loll olema,et sitasti tööd teha,teades et ta blogib. Ehitusmehed ju seda teadsid,sest nad filmisid seal,mitte et kõik PEAKS teadma.
  Ühesõnaga sitt jutt pikk jutt,aga sinu jutust on küll kibedus (mitte kadedus võib-olla) kaugele tunda. Kui sinu arvates nii liiga tehti salongile,siis mine neile ise küüntesse ja kirjuta siis positiivne arvustus.
  * Ja sinu kommentaar,et JÄLLE ta hilineb? Nalja teed? Teise silmas palki… ausõna 😀

  Like

  1. Palun selgita mulle, mille eest mul on kättemaksata? Ja ära panna? See “Mallukale ärapanemine” on mulle nii kenasti külge poogitud:) Huvitav, et samas kui kirjutan mõnest teisest blogijast ajendatult postitusi, siis ei näe ma ÜHTEGI kommentaari, et tahan ära panna ja/või olen kade, siis on see lihtsalt üks arvamus. Keda huvitab, see loeb, keda ei huvita blogijate teemad, skrollib üle. Aga kohe kui tekstis on sõna Mallukas (ja mitte vaid mul), läheb sõjaks. Mis värk sellega on?
   Kui inimesed barrikaadidele ei viskuks, siis ilmselt mind ka ei ärritaks tema teemad, aga juba see panebki kirjutama, et inimesed lähevad hulluks.
   Ja oot, kas Mallukas EI HILINE igale poole? Hmmmm….Et palgi all pead silmas, et mina hilinen? Ma hilinen VÄGA HARVA, suurema osa ajast olen ma igal pool LIIGA VARA. Näiteks täna pidin lennujaamas olema umbes kuue paiku hommikul, olin kohal aga natuke peale viit. SEE on tavaline.

   Like

   1. Kõrvaltvaatajana on põhjuseid mitu. Esiteks on tal palju lugejaid, sh. neid, kes ükskõik millele takka kiidavad (a la, Mallukas ütleb, et mul on sinine mikser ja koor järgi, et oo, mul kaaaa. No tänan info eest! Nagu see Mallukat huvitaks või tal selle jaoks aega oleks😂). Seega kõlapind on lai ja on ju inimesi, kes teie mõlema blogi loevad. Teiseks Mallukas tundub olevat inimene, kes on piisavalt lihtne, kaasahaarav, impulsiivne, osav ja üldse mitte rumal. Ta oskab anda kõneainet ja panna massid endast rääkima. Seega osa põhjusest, miks barrikaadidele tormatakse, pole mitte Sina, vaid Mallukas ise. Aga nendest omadustest tulenevalt on ta ka ise kannatama pidanud. Kolmandaks on ju teada, et mingid lahkhelid teil olid ja lugejate alateadvus ei maga. Ja neljandaks oled Sa Malluka suhtes ka ise tundlikum kui teiste blogijate suhtes, kuigi Sa ise kindlasti nii ei tunne (vt. punkt 2 ja 3😊).
    Ma usun küll, et Malluka sõbrad saavad tingimusteta armastuse osaliseks tingimusel, et nad mõtlevad, ütlevad ja toimivad, nagu tema tahab😂. Samas sõpru tal eriti vaja pole, sest tal on niigi palju teha ja tal on Kardo😊, kes ongi talle ideaalne sõber.

    Like

   2. Kolmas ja neljas punkt okei, aga aru ma tōesti ei saa, miks tema kui blogija peale peaks kade olema. St voibolla ongi neid blogijaid, kes tahaks samasugused olla, mjna ei taha. Ma olen alati öelnud, et Mallukas blogijana on tubli ja müts maha et tegi hobist endale töö, need kes seda kritiseerivad, tehku järgi. Pole ma ka kunagi teda rumalaks pidanud.
    Sõpru on aga kõigile vaja;)

    Like

   3. Sina võimled ennast pooleks Norra ja Eesti vahel reisides ja last väntsutades ja pead oma magamistuba välja rentima,et lisaraha teenida et oma mehe päritud talu vuntsida ja autot töökorras hoida. Ja siis on Mallukas,mingi noor plika,kes tuleb ja saab ja teeb ja ISE mitte midagi tegema ei pea,on tal veel koristaja teener ja lapsehoidjad varnast võtta. Kurat sai veel tasuta hambad ja iluopid ja maja ka. Arusaadav,et sa kade kindlalt ei ole.

    Like

  2. Gerda, ma ei tea, kas sa oled noor või sa oled lihtsalt rumal, aga mul on kurb lugeda justkui on see midagi kohutavat, et me “oma mehe päritud talu vuntsime”. Meie jaoks on see ajaloo säilitamine, kas siis oleksime me ägedamad ja mina vähem kade kui oleksime uue maja selle asemel ostnud?
   Norra ja Eesti vahel ei võimle ega väntsuta kedagi keegi, aga sellestki on ilmselt raske aru saada kui elu möödub oma õue alla ja ei näe rohkem ega kaugemale sellest.
   “Pean oma magamistuba välja rentima, et lisaraha teenida”??? – sellise kommentaari peale ma ei oskagi midagi öelda, sest see on lihtsalt nii rumal ja lühinägelik.

   Like

 9. Minu arust ongi inimestel omad kindlad vead.
  Malluka viga on, et tal on süütenöör lühike ja koheselt lendab s..t ventikasse. Tegutseb enne kui mõtleb. Järjepidevalt.
  Eveliis aga on pidevalt katkise auto, tühja telefoniaku ja krussis närviga kuskil, kus ta ei plaaninud olla, vähemalt mitte sel ajahetkel. Järjepidevalt. Sama järjepidevalt tuleb iga mingi aja tagant s..t ventikasse visata, Malluka teemal.
  Ma ise astun kah pidevalt ühte ja samasse ämbrisse, mistõttu on mul tihtilugu mingi väike vaikne probleem õhus, mille lahendamine on tavaliselt lihtsalt kättevõtmise asi. Aga mõnikord eelistan eirata ja südant valutada. Järjepidevalt.

  Me kõik oleme omamoodi lollakad.

  Liked by 2 people

 10. Mallukas blogib kôigist kellest soovib, ka kôik teised vôivad blogida kellest tahes, sealhulgas Mallukast. Aga mida Malluka juures kadestada on, sellest ma küll aru ei saa?

  Liked by 1 person

 11. Minu arvates teed praegu ülekohut Mallukale, teema oli ikkagi ju tigudes ja töötajate suhtumises neisse, tingimused kehvad jms mitte, et salongi teenused niivõrd halvad oleks. Vaid inimesena ei hoolitud loomade heaolust.

  Liked by 1 person

 12. Ilmselgelt üles puhutud postitus, Mallukas hilines ja öeldi et ilusat frenchi ei saa 😀 Salongi ja töötajaid maha ei tehtud, pigem asi tigudes ja palun loe üle malluka postitused, enne kui midagi kirjutama hakkama 🙂

  Ilusat päeva

  Like

 13. Kaua Mallukal endal need teod kodus olnud on, et ta äkki neist kõike teab?

  Huvitav ka, et ega ta isegi minevikus just ideaalne loomakaitsja polnud (unustatud ja nälga surnud hamster, ära antud siga, kassid jooksid pidevalt minema), et kas nüüd on elus siis totaalse kannapöörde teinud? Tahaks loota.

  Like

 14. No ma ei tea, mis jumal see Mallukas on. Lihtne näide, küll ta kiitis Butterfly juures asuvat Parole restorani/baari. Sai käidud seltskonnaga just seetõttu ja pole kohutavamat kohta kui see Parole. Nii, et oleneb ikka inimesest ilmselt.

  Like

 15. Mulle aga sa täitsa meeldid, samas meeldib mulle Mallukas ka. Mõlemad te vingute, mõlemad te kiidate. Täitsa ühtemasti. Aga hetkel mulle tundub juba ka, et Mallu juba ise otsib kohti, et norida ja sääset elevante teha ise aru saamta, et tema probleemide allikas on ta ise oma hilinemistega ja plähmerdiseks olemisega. Ja siis teeb draamat kui teised talle sarnaselt käituvad. Aga on mingi teema, et inimene ise oma käitumisega tõmbab endale teatud asju ligi. Eks tuleb muuta enda käitumismustrit ja näha ongi kuidas ka teised ümber muutuvad 🙂

  Like

  1. Enne seda kommentaari ma ei teadnud, et mingi avalik kiri olemas on. Ilmselgelt ma seda lugema ei hakka, sest on asju, mis ei muutu – Mallukal on ja jääb alati õigus😀

   Like

 16. No enda blogisse laseb ta vaid teda kiitvad kommentaarid. Kommenteerisin seda postitust (jäädes viisakaks!), et miks ometi peab ta oma nina igale poole toppima ning seda ta muidugi üles ei lasknud. Vb tänaseks on see seal üleval, ei käi kontrollimas niimoodi kas on kommentaari või mitte.
  Ja ausalt ei usu seda, et seal salongis oli ebaviisakas käitumine. Ainus, kes ebaviisakalt käitus oli, Staar M ise. Viisakas inimene helistab ja annab märku, et hilineb.

  Like

 17. Mul on selle salongiga vapustav kogemus u kuu aega tagasi.
  Panin aja juba kuu varem, nii soeng kui meik. Sai kirja, et üritus on pidulik, seega vajalik pidulik soeng ja õhtumeik. St. sai pandud pikk aega mõlema tegevuse jaoks.
  Pole üldse Tallinnast, aga ööbisin sealkandis, seega selline valik. Ise veel mõtlesin, et Kaubamajas ju peab olema normaalne koht.
  Saabun salongi, vastu võtab täiesti umbkeelne tegelane. Selgitan algselt eesti keeles, mida ma üldse tahan (pidulik soeng, õhtumeik). Ei saada üldse aru. Proovin inglise keeles, proovin vene keeles. Vene keeles saab vist aru, räägib vastu ülivähe. Ausalt, ei saa aru, kas ta üldse millestki saab aru.
  Mõtlen kogu see aeg, et kuidas on võimalik Tallinna südalinnas (ei ole ju Lasnamäel olev salong), väga käidavas kohas saab selline salong olla. Umbkeelne turist, võib ju juhtuda sinna salongi ja teenust soovida?!?
  Aga istun juuksuritooli. Hakkab punuma… ok, mulle on ennegi kena pidulik soeng punutisega tehtud. Tulemuseks on tavaline tihedalt ümber pea kokku poodud ujuja soeng, et ükski juuksekarv ei oleks lahti. Pidulikkust pole ollagi.
  Kogu soengu tegemise aja ma mõtlen, et kas ta hakkab seda kokku poodud tihedat puhutist natuke lahti tõmbama (noh agu tehakse), et oleks õhuline, soengu moodi? Ei, ta ei teinud seda. Lihtsalt teatas, et valmis. Ta ei küsinud, kas mulle meeldib, ta igal juhul vältis minuga igasugust suhtlust. Ta oleks võinud minuga vabalt venekeeles rääkida, aga ta ei teinud ka seda.
  Selleks kõigeks kulus 15min. Mul oli juuksurisse pandud aeg 2 tundi. Mul on palju juukseid, st on võimalik teha palju erinevaid soenguid.
  Kas mul tekkis soovi, et ta teeks selle ujujasoengu ringi? Ei! Saaks, ma ainult sealt minema. Ma nägin ainult, et ju ma siis teen selle ujuja soengu hotellis ringi. Kas oleks olnud mingit mõtet seal röökima hakata? See ei ole mul lihtsalt kombeks.
  Aga ma olen ilmselgelt enesepiinaja 🙂 , mul oli seal samas ma meik. See pidi algselt algama ju pm 2 tundi hiljem. Küsin, kas meiki saaks varem teha? Tükk aega ei vasta keegi midagi, lihtsalt kõnnitakse minema. Ootan teadmata aja ja saabub mingi spordiretuusides väljaveninud kampsuniga tegelane. Pöördub minu poole ühe sõnaga: meik? Noogutan. Istun tooli, hakkab pihta. Vaatan neid töövahendeid ja mõtlen. Kas neid töövahendeid on kunagi puhastatud? Kas keegi tagant ajas välja enda vanavara välja ja püüab mingit meiki teha? Ühe korra pöördutakse veelkord minu poole; glitter? Raputan pead. Möödub 15 min ja meik on valmis. Kõige selle peale, ei olegi kõige hullem. Aga õhtumeigist on asi kaugel, aga võib-olla glitter, millest ma keeldusin oligi võlulahendus.
  Maksin arve (15€) ja lahkun hotelli, kõike ringi tegema. Täiesti sürr kogemus. 🙂
  Hinna kirja järgi oleks ma pidanud seal kulutama 70€, aega pannes ma oli ka valmis seda tegema. Ilmselgelt ei osata seal raha teenida.
  Kokkuvõttes häiris mind salongi räpasus juba sisse astudes, töötajate räpakas välimus (töötajad oli tööl oma koduretuusides/dressides, puudus arusaam, kes on seal töötaja, kes klient), täieliku umbkeelsus, soovimatus suhelda. Ma siiani ei saa aru, et kuidas Kaubamajas selline urgas on.

  Like

 18. Gerda, kas sa oskad ehk öelda, kuidas see noor ja hakkaja neiu Mallukas, kelle peale kõik kadedad on, selle Nõmme maja sai? Ehitas ise? Ostis enda rahadega?

  Tõid siin välja, et Eveliisil pole midagi, “peab” mehele pärandatud majas elama…

  Like

   1. Kardo sai jah endale kinkelepinguga ja siis tõstsid Kardo ema majast välja saunamajja.Kuidas saab selle peale kade olla??

    Like

 19. Mäletan kuidas Kardo ema kurtis (kui Mari väike oli ja alles kolisid sinna majja) kuidas Mallukas ei suuda koristada ega lapse eest hoolitseda ja tema on juba väsinud sellest.Mul on kõige rohkem kahju et usutakse seda kes kõige rohkem valetab ehk too staar ja blogija M.!

  Like

 20. Aamen! Ma aeg-ajalt piilun Mallukat, aga draamakuninganna ta on ja jääb. Mis kommentaaridesse puutub, siis ma ei kommenteerigi enam .. Kõik, mis tema ütleb on puhas kuld, negatiivseid kommentaare ta ei talu, ta ei talu kriitikat enda suunas lihtsalt. Kui tal ei oleks tuhvlialust Kardot, siis ta pooks end üles oma lastekarjas 🙂 ! Go Eveliis, mulle sa meeldid!

  Like

 21. Ma arvan, et Malluka kättemaks oli julm, kuid pea püsti ja avalda oma arvamust julgelt edasi! Ära nüüd selle pärast pead liiva alla pista ja teda karda!
  Kuna ta juba mõnitab oma lugejaid pidevalt, siis ta on ikka eriti ära tõusnud.

  Like

  1. Kindlasti mitte ei pista ma pead liiva alla, Mallukas ei tule mulle küll ütlema, mida ma tohin ja ei tohi öelda, ei ela me Põhja-Koreas. Ta on vastikult ülbeks läinud ja ma imestan tõesti selle üle, et inimesed ei saa aru. Selline nö kättemaks tegelikult ei näita muud kui vaid seda, et ta teab ka ise, et mul on õigus, aga parim kaitse on alati rünnak.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.