Placent Activ tagasi mu juuksehoolduses

Mitte et nad kunagi ära oleksid olnud, ma olen nende toodete truu kasutaja juba aastaid olnud. Lihtsalt oma kogemusest pean ma ütlema, et mina oma juustega ei tohi neid tooteid ilma pausi pidamata kasutada. Muidu on kasu ja kahju koos.

Las ma selgitan täpsemalt.

Ma olen avastanud, et PA šampoon ja palsam (eriti tõhus kui kasutada koos juuksekasvu soodustava seerumiga) toimivad tõepoolest juuksekasvu soodustavalt, juuksed nagu ma korduvalt olen öelnud on kohevamad ja tervemad ning terve elamine ei ole juuksekarvu täis. Ma olen eriti kevadeti ilmselt Mareki jaoks sama tüütu kui karvu ajav Hugo. Kõik kohad on mu juuksekarvu täis, aga vot Placent Activit kasutades väheneb juuste väljalangemine märgatavalt. Ja kui ma ütlen märgatavalt, siis te võite mind uskuda, sest ma elan koos koristusfriigiga, kes ei jäta mulle mainimata, kui palju ma “karva ajan”. Selles mõttes on Placent Activ täiesti I-M-E-L-I-N-E! Tänuväärt toode!

DSC07375

Mis see kahju siis on, mida ma mainisin? Ma igaks sajaks juhuks rõhutan, et see võib olla ka vaid minu juuste eripära, kuid ma olen täheldanud, et juhul kui ma kasutan PA šampooni ja palsami liiga pikalt järjest, st ei tee pausi, siis muutuvad mu juukseotsad paberkuivaks ning juuksed on vaja ära lõigata. Sellisel juhul ei ole kiirest juuksekasvust just palju kasu. Kui ma aga teen 1-2 kuud pausi, on hoopis teine teema. Kuivust pole, on vaid mõnusalt kohevad juuksed, mis tunduvad elujõulised. Ma vist tegelikult olen seda juba ka rääkinud?

Eelmisel aastal avastasin ma enda jaoks ka juuksekasvu tabletid. Nendega on küll nii, et kui ma olen kuuri ära teinud (kolm kuud kaks tabletti päevas), siis tulemus on silmnähtav. Mitte vaid juuste kasvus, vaid juuksed tunduvad toidetud. Lisaks on mul periooditi hästi kergesti pragunevad ja murduvad küüned, iga kord kui ma teen juuksekasvu tablettide kuuri, on mu küüned ka oluliselt tugevamad. Ma ei ole sellest taibanud kunagi enne/pärast pilte teha, aga luban, et järgmine kord teen. Teate, milline boonus see on, kui küüned ka koos juustega tugevamaks muutuvad. Kui teil on sellised minu küünte moodi murduvad küüned, siis te teate. Kui teil selliseid küüsi pole, siis te olete lihtsalt õnnelikud, nautige!

DSC07372

Aastate jooksul olen ma mõelnud, et kahju, et PA ei ole välja tulnud käsipagasisse mahtuvate toodetega. Ma reisin tihti just vaid käsipagasiga ja iga milligramm läbipaistvas kilekotikeses on arvel, oleks jube mõnus kui saaks neid teinekord ka reisile kaasa haarata. Mitte alati ei saa loota sellele, et hotellides on hea palsam – ma olen just eriti palsamisõltlane – ja siis oleks hea küll kui saaks kosmeetikakotist välja võtta oma lemmikpalsami.

DSC07373

Samas on eriti hea koju jõudes minna oma vannitoas oma duši alla ja pesta juukseid oma lemmiktoodetega. Võib olla see isegi on hea, et neil ei ole travel size tooteid (veel)? Nii saavad juuksed reisil olles puhkust ja uuesti šampooni ja palsamit kasutama hakates on vahe jällegi silmnähtavalt märgatav. Tunne ka.Miks ma teile siis oma juustest pilte ei näita? Need on hetkel nii vastikult välja kasvanud, et ma ei ole väga vaimustuses selliste juuste näitamisest, mul on juuksuri aeg järgmisel nädalal, siis näitan pilti. Luban. Ma ju tean, et üks enne/pärast pilt räägib enda eest rohkem kui blogitäis juttu.

Kui te mu sõnu Placent Activi kohta usute, siis hetkel tasub nende veebipoel ringi vaadata. “Head hinnad” on märksõna. Aga kõlades nagu teleturg ütlen ma nüüd, et see ei ole veel kõik, juba nädala pärast loosin välja Placent Activ Milano juuksehooldustooted kõikide kaasarääkijate vahel. Tulemused on MEGAD!

DSC07388.JPG

EDIT: Mõtlesin postitust kirjutades, et küll on kahju, et mul ei ole ikka pilti ka lisada siia postitusse, aga tähelepanelik lugeja andis teada, et sama loos käib ka kaasblogija Malluka Facebookis ja Instagramis, seal näete kenasti ka pilte, kuidas paari nädalaga on blogijale minitukk kasvanud. Kaks blogipostitust, mis kinnitavad juuste kasvamist, kaks loosi ja kaks korda rohkem võimalust endale Placent Activ tooded skoorida. 

39 Comments Add yours

 1. Kerli says:

  Mis seal ikka kaasa rääkida,tean nende toodete headust ja loodan võidule 🙂

  Like

 2. Madli says:

  Ma kasutasin ka just 2 kuud PA šampooni ja palsamit ning olen ülirahul. Juuksekasvu kohta ei oska ma midagi öelda, aga tervemad olid juuksed küll ning palju vähem langes välja ka. Mõtlesin just, kas proovida midagi uut … või osta uued PA-d. Ilmselt teine variant, sest õige šampooni leidmine on ikka nii kuradi raske.

  Liked by 1 person

  1. Eveliis says:

   Mul oli muidu nii, et tõmbasin käega läbi juuste ja selline pahmakas tuli kaasa, eile näitasin venna õele, et nüüd tuleb 1-2 karva peast ära. Mõnus tunne on!

   Like

   1. Madli says:

    Jaa! Pärast juuksepesu polegi mu duširuum enam ummistunud 🙂

    Like

 3. Gerly Metsar says:

  Ma värvisin vahepeal juukseid paar korda poevärviga ja tulemuseks on kuivad, silmnähtavalt lühemaks murdunud juuksed, mis kummiga kokku pannes meenutavad rotisaba. Ei ole juuksekasvu soodustavaid ja juukseid toitvaid vahendeid kasutanud. Ehk oleks aeg ära proovida. 😀

  Like

 4. Allen says:

  Mulle kuluks uued tooted ära küll. Ostsin PA šhampooni ja palsami omale möödunud kevadel ning nädal hiljem jäin neist ilma. Nimelt Keila veekeskusesse võtsin kaasa need ja seni, kuni mina viimast ringi ujusin, võttis pesemisvahendite kott jalad alla pesuruumis 🙂

  Like

  1. Eveliis says:

   Issand, see on ikka nii nõme kui asjad niimoodi minema kõnnivad

   Like

 5. mariliispiirsalu1199 says:

  Ma ostsin nende ampullid lõpuks nüüd. Muidu varsti see soeng, et taga pikad juukseid, ees hambaid /juukseid/ pole. Ei ütleks ära šampoonist ja palsamist. Pikajuukselise karvaajamine on katastroof. Nagu Suure Tõllu naine Piret oleks elamises. Juuksed on paksud veel, aga eest on tobedat hõredust. Või siis kõrge lauba sündroom.

  Liked by 1 person

 6. Hellu says:

  Ma olen kasutanud ka blogijate poolt kiidetud Linea sarja, aga mul nad küll ei funkanud (võibolla asi minus et rohkem ootasin). Äkki sellega läheks paremini ja saan ka tervisliku lõvilaka? Praegu imetades kaotan vist sama palju juukseid kui piima, niiet hädasti tarvis 😀

  Like

  1. Aivi says:

   Kunagi ammu-ammu kasutasin ampulle, aga kuna samal ajal käis ka meeletu poevärvidega blondeerimine, siis tol ajal ma tulemust ei näinud. Aeg oleks uuesti proovida ja neile võimalus anda, kuna blond pea on ikka blond pea.. juuksed hõredaks jäänud ja pikkust ka ei tule.. ainult duši äravoolus näen oma juukseid palju 😆

   Like

 7. Ann says:

  Mul on olnud koguaeg ilusad , pikad, paksud juuksed aga vot pärast teise lapse sündi muutus kõik. Mõtlesin okei, et alguse asi, imetamine, hormoonid sassis, kyll läheb paremaks. Mu laps on nyyd 3 aastane ja midagi pole muutunud. Juuksed ei kasva, on haprad kuivad, olen kasutanud palsameid, õlisid aga ei aita. Ei värvi enam kogu pikkuses, triibutan ja mitte väga tihti. Ehk oleks nendest toodetest mulle abi:)

  Like

 8. Marek on nagu minu elukaaslane- ta ka hädas mu langenud juustega, ja nagu kiuste leiavad neid juukseid jänes ja 11kuune laps. Tahaks endale terved juuksed ja rahu perekonda.:)

  Liked by 1 person

 9. Venna õde says:

  Ma olen praegu vist samas seisus nagu sa ise, kõik karvad langevad välja ja küüned lõhenevad. Marek võtku oma tolmuimeja välja, siit ma tulen 🙈

  Like

  1. Eveliis says:

   Jätsin sulle kööki ampullid ja tabletid, hakka kasutama, sinust saab minu katsejänes!

   Like

 10. janikakeller says:

  Mul ema on juustega hädas ja kardab juba kiilakaks jääda. Oli läbi Google nende toodeteni jõudnud ja teeb kodutööd, kust kõige soodsamalt seda kombot saab. Ma palun tal tuure maha tõmmata, äkki saan teda üllatada😊

  Liked by 1 person

 11. Moonika says:

  Mul pärast mõlema lapse sündi juukseid meeletus koguses välja langema hakanud. Kolmas laps on suht kohe-kohe sündimas ja seekord tahaks väga proovida Placent Activ tooteid, ehk kolmandal korral veab ja pole hiljem juuste olukord nii nutune.

  Like

 12. Riin says:

  Kodurahu huvides on see toode mu soovinimekirjas juba 😀 mul sama teema, juuksed langevad kui lehed sügisel 😀 selle pahmaka järgi, mis äravoolu trapis koguaeg on, peaks ma kyll kiilas olema…ja vallaline sest ainuke maailma kõige rõvedam koht on see sama trapp ja ma oma nappe sinna kunagi ei paneks 😀

  Like

  1. Eveliis says:

   Ma mõnikord olin ikka sunnitud oma näppe sinna trappi panema, sest duši all käies ei läinud vesi lihtsalt ära. No pole ime, pahmaka järgi vaadates. A nüüd on tõesti TUNDUVALT parem olukord.

   Like

 13. Triinu K says:

  Sooviks küll proovida, juuksed pole viimased 3 aastat grammigi kasvanud :/

  Like

 14. Anneli says:

  Placent Activiga kogemus puudub. Ma ei ole suur katsetaja ja tavaliselt ostan tooteid, millega olen juba harjunud. Mul on muidu küllaltki pikad juuksed ja ütleksin isegi, et ilusamad kui kunagi varem, aga umbes pool aastat juba kukub neid peast välja rohkem kui tahaks. Ise süüdistan unehäireid, eks see mõjub nii meeleolule, nahale kui ka juustele hävitavalt. Loobusin siis poešampoonidest ja hakkasin mingeid öko-šmöko omasid kasutama. Karv läigib, aga välja kukub neid ikka veidi rohkem kui tahaks…

  Like

  1. Eveliis says:

   Mis öko-šmökosid kasutad?

   Like

 15. Maie Saks says:

  Vaata mina ka tahaks saada võidu osaliseks. Ah, et miks just mina. Põhjus on lihtne. Mulle sündides pandi kaasavaraks kaasa,,,, kolm kurba karva,,,,nüüd ma neid sätin hommikuti kahte ritta. Vajab suurt oskust ja fantaasiat,, et inimesed märkaks mu soengut. See on nüüd välja öeldud.

  Liked by 2 people

 16. Kairi says:

  Oleksin küll huvitatud võidust. Miks? Sellepärast et mu juuksed kohe üldse ei taha kasvada ja peale selle on nad rikutud kah. Ja üleüldse olen ma nendega igapäevaselt hädas. 😀

  Like

 17. Gret says:

  Väga vajan neid tooteid, sest varsti olen vist kiilakas. Juuksed on hullult peast lahti. Lõpetasi just ühe kuuri nende ampullidega, aga tundub et see kord sellest ei piisa, vaja pikemaajalist turgutamist.
  Tegelikult on ikka päris jube olukord tekkinud, kus sa ei taha, et juuksed kiirelt kasvaksid vaid lihtsalt pähe jääks.
  Ja kui abikaasadest rääkida, siis mul on kodus Marek vol. 2 🙂

  Like

 18. punanemammu says:

  Minus tärkas huvi, et kas tõepoolest on see võimalik? Kevadel tuleb peoga juukseid, tunnen kuidas tuul sahistab allesjäänud juustes nagu vaese mehe kaerapõllul. Ainuüksi seetõttu prooviksin järele, näe – läksingi reklaami ohvriks.

  Like

  1. Eveliis says:

   Et siis vana hea palju kirutud blogireklaam ikka mõjub:D Okei, nali naljaks. Ma ei reklaamiks toodet, mida ma ise ei kasutaks, oma raha eest ei ostaks või mida ma ei julgeks soovitada. Seda julgen. Vaid piiri tuleb pidada, mitte hulluks minna, et omg kolme nädalaga kasvasid nii palju, tahan et nüüd kasvaks veel ja veel ja veel ja veel.

   Like

   1. punanemammu says:

    Noogutan, nõustun. Piiri tuleb pidada, mõistlik tarbimine enne kõike.
    Sinu soovitusi olen usaldanud (tänu Sulle leidsin Wild Women’i ehted 😉

    Liked by 1 person

 19. kkairi says:

  Kunagi ammu kasitasin ampulle. On nagu meeles et ei olnud abi nendest. Nüüd sooviksin uue võimaluse anda.

  Like

 20. Signe says:

  Ongi aeg uus kuur läbi teha!

  Like

 21. Jaanika says:

  Kunagi igiammu kasutasime emaga neid ampulle. Ei mäleta, kas kasu ka oli, aga vb oli. Ma väga tahaksin, et mu juuksed näeksid toidetumad välja, sest praegu on loomulik lokk kuivuse tõttu üsna sirgeks kahuks muutunud (paaaaalju aastaid värvimist on mõjunud, pluss kaks rasedust-imetamist) ja näen halvas mõttes Lydia Koidula välja.

  Like

 22. Heidi says:

  Mul just sõbranna lõpetas kuuri ja kiidab väga. Seega hea meelega kostitaksin oma hõredaid juukseid ka selle suve alguses millegi heaga 🙂

  Like

 23. G. says:

  Reiside jaoks saad ju ise oma lemmikud sobivas mõõdus topsi v pudelisse ümber villida. Ökom lahendus ka, kui see, et nad neid toodaks.

  * loosis ei osale

  Like

  1. Eveliis says:

   Ma nüüd võtsingi endale sobivad minipudelid ja sobivad tooted tulevad reisile kaasa minuga;)

   Like

 24. Mariin says:

  Väike nipp reisihulludele – mina võtan reisidele alati kaasa enda šampoone-palsameid, mis muidu on liitristes potskades nii, et olen kogunud hotellidest neid pisikesi pudeleid ja plätserdan siis sinna pisikesse pudelisse enda tooted ettevaatlikult ümber. Tean, et mõni kasutab ka neid 100 ml joogijogurti pudeleid transpordiks.

  Ja PA-d kunagi olen ampullidena proovinud ja töötas tõesti. Juba aastaid unistan pikkadest pikkadest juustest, nii et oleks rõõm taaskord katsetada, et mis imesid sündima hakkab 🙂

  Like

  1. Eveliis says:

   Ma just võtsin viimaselt reisilt kaasa hotelli minipudelid, olid nii õige kuju ja suurusega, et saan ka kaasa võtta oma tooted:)
   Ma ei teagi, miks ma varem selle peale ei tulnud.

   Like

 25. Triin says:

  Mina tahaks oma 6 aastasele tütrele. Tal juuksed üldse ei kasva, praeguseks on vaevalt õlgadeni ja imeõhukesed. Tukka oleme lõiganud, aga külgedelt ja tagant mitte kunagi. Seega -väga sooviks oma lumivalgete juustega tütrele neid vahendeid

  Like

 26. salasilitus says:

  Hei
  Minuga selline lugu et saan varsti 42,ja mul ligi 10 aastat olnud sama juuksur. Viimasel ajal mu juuksed on kogu aeg lühenenud, juuksuril on põhimõte et üle 40sed peaksid kandma lühikest soengut.Ise olin nagu ka nõus kuna armastan ujulas käia ja olen muidu aktiivne.Kui mehe käest küsisin juuksurist tulles kuidas on..siis mees ütles et oled alati ilus ja küll need juuksed ka tagasi kasvavad.Poeg..kes on 19..aga ütles et ema, sa pole veel ni vana et selliseid soenguid teed.Ja nüüd kasvatangi:) Ja veidi ergutust ei teeks paha!

  Like

 27. Triin says:

  Ma ka ampulle ja tablette kasutasin millalgi. Šampooni ja palsamit ei raatsinud osta.
  Väga sooviks!

  Like

 28. elutants says:

  Tahaks proovida… Milanos miskipärast pole neid leidnud 😦 Amazon pakub ühte sarnase disainiga aga muu nimega toodet. Igatahes olen nüüd pea 2 karpi ampulle kasutanud aga tulemust pole, tahaks seda õiget ja kiidetud asja proovida. Mul ütles tütar sügisel, et su juuksed nii-nii õhukesed ning elukaaslane kurdab, et kõik kohad mu juukseid täis. Lõikasin mõne kuu eest juuksed lühikeseks, mis seda paari karva ikka pikana hoida, samas mulle meeldis pikem juus rohkem. Kuni veel liiga vana pole 😉

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.