Kontakt

See blogi on nagu üks segasummasuvila. Siit leiab kõike. Argihuumorit ja arvamusi – populaarseid ja ebapopulaarseid, emotsioonipuhanguid, sisekaemust,eneseanalüüsi, arvustusi, soovitusi, isegi reklaami. Lisaks minule on siin (tahes või tahtmata) pildil ka minu abikaasa, meie tütar Ida (kel tegelikult on ka udupeen pikk nimi), 70 kg kaaluv seitsmekuune vene musta terjeri beebi Dexter (ei ole nime saanud seriaali-sarimõrvari järgi) ja väärikas kassiproua Skype. Toimetame koduses Ussipesas, aga üsna palju satume ka Prangli saarele ja Peipsi äärde, on sellised hingelähedased kohad, kus patareisid laadida. Vahel käime metsast väljas kinos, kohvikus, teatris, kontserdil, isegi välismaal. Tööl käime ka.

Koostöö

Miks otsustada blogireklaami kasuks?Inimesi ei huvita enam väike pildike ajalehes, enne otsuse tegemist tahetakse teada teiste kogemusi ja arvamust toote/teenuse kohta. Koostööde hinnakirja mul ei ole, nii professionaalne suunamudija-sisulooja ma ei ole. Kirjutage mulle ja ma ütlen, mitu rahatähte see pull teile maksma läheb või leiame mõne teise koostöövormi, kes teab.

Kaire, Magradast jäi igatahes täitsa rahule: “Hei, tead ma pean Sind ikka taas tunnustama/kiitma. See, mis Sa Magrada müüginumbritega teinud oled, on uskumatu, kohe päriselt!”

Numbrid

Keda siis numbrid ei huvitaks kui me reklaamist räägime. Numbritega saab teha end suuremaks, paremaks, ilmselt ka ilusamaks. Mis ma siis teile enda kohta ütlen? Laike ja jälgijaid on mul vähem kui Breden Kids järelturul, olen (sadades?)kordades vähem populaarne kui “Rannamaja”, kohati rohkem vihatud kui EKRE/Reformierakond/Sotsiaaldemokraadid (vali vihatuim vastavalt isiklikule eelistusele). Aga 4000 aktiivset kaasarääkijat Facebookis ning 60-124 000 vaatamist kuus (sõltub, kuidas mul oma suure suuga õnnestub aegajalt mõne intriigi keskele sattuda) on päris kõva sõna. Võttes arvesse, et “ma ei olegi niisama lõualõksutaja” nagu üks lugeja hiljuti avastas, et ka “päristööl” käin. Ühesõnaga – numbrid numbriteks, mul on lihtsalt damn hea blogi!

Kontakt

Kõige lihtsam viis minuga ühendust saada, on mulle meil saata – estonianwithabackpack@gmail. Võiksite mulle helistada ka, aga selleks peaksin ma siia kirja panema oma telefoninumbri. Ma ei tahaks väga.


Tekkis tunne, et on selline täitsa sinu teetassike blogi?